صفر تا صد

در پروژه های صفرتاصد شما دست به سیاه و سفید نمیزنید. تامین کارتن،نایلون حبابدار و…، کارگر بسته بند، کارگر جابجایی، ماشین حمل بار و چیدمان در منزل جدید همگی توسط تیم اسباب چی انجام میشود.

هزینه پروژه ی صفرتاصد کاملا به لوازم شما بستگی دارد. به همین دلیل برای برآورد هزینه دقیق، کارشناس رایگان جهت برآورد هزینه و مشاوره قبل از اسباب کشی اعزام میکنیم.

تامین کارتن، نایلون حبابدار و...

کارتن های 5 لایه اسباب کشی در ابعاد مختلف،کارتن رگال دار

مخصوص حمل لباس، بابل رپ (ضربه گیر)، سلفون و چسب

بسته بندی

بسته بندی دقیق و اصولی تمام لوازم منزل از ریزترین تا بزرگترین وسایل

جابجایی و حمل بار

حمل بار بوسیله ماشین مورد نیاز و کارگر جابجایی متخصص

چیدمان

چیدمان در منزل جدید مطابق با سلیقه شما

اسباب کشیVIP چگونه انجام میشه؟

خدمات کامل اسباب کشی صفرتا صد (VIP) شامل چهار بخش  می باشد:

  • کارشناسی اولیه
  • جمع آوری و بسته بندی
  • حمل و جابه جایی
  • باز کردن و چیدمان

در اسباب کشی صفرتاصد کلیه وسایل داخل منزل یا محل کار شما جمع آوری و بسته بندی میشود.
خرده ریز های داخل آشپزخانه که شامل وسایل کابینت‌‌ها میشود بعد از جمع آوری و بسته بندی داخل کارتن های اسباب کشی با ابعاد مناسب قرار خواهد گرفت، خرده ریز های داخل اتاق ها که شامل وسایل داخل کمد، کشو و لوازمی که به صورت پراکنده در سراسر خانه قرار دارند، جمع اوری و بسته بندی خواهد شد و وسایل بزرگ مانند مبلمان، ناهارخوری، کنسول، بوفه،تلویزیون و …. به صورت کامل ایمن سازی و بسته بندی می شوند.

در اسباب کشی صفرتاصد تیم بسته بند  اتصالات وسایلی مانند یخچال ،لباسشویی ، ظرفشویی ،لوستر،تلویزیون باز شده و سرویس خواب و کمد های بزرگ دمونتاژ خواهند کرد. در مجموع در بخش اول کلیه لوازم داخل منزل به صورت کامل جمع آوری و بسته بندی شده و منزل آماده حمل و انتقال میشود.

در بخش دوم کلیه وسایل توسط تیم جابه جایی به منزل جدید انتقال داده میشود. نکنته مهم در این قسمت این است که کلیه هماهنگی ها جهت تعداد ماشین مورد نیاز و یا زمان بارگیری و تخلیه، توسط ناظر فنی که در طول اسباب کشی در کنار شما حضور دارد انجام خواهد گرفت. بعد از انتقال کامل وسایل به محل جدید نوبت به بخش سوم خدمات یعنی باز کردن و چیدمان میرسد.

در بخش پایانی همه وسایل آشپزخانه،اتاق ها،حال و پذیرایی به صورت کامل باز میشود و در محل مناسب چیده میشوند. ضمنا وسایلی از قبیل لباسشویی، ظرفشویی ، یخچال ، سرویس خواب ها و لوستر ها در محل جدید، طبق اصول کارخانه نصب خواهند شد.

بعد از نظم دهی به محل جدید تیم چیدمان از منزل خارج میشوند و این یک پایان خوش و لذت بخش یک اسباب کشی بدون دردسر میباشد.

براحتی اسباب کشی کنید با اسباب چی

اسباب کشی صفرتاصد جهت سرعت بخشیدن به پروسه جابه‌جایی و آسانتر کردن اسباب کشی می‌‌باشد. به این گونه که با مدیریت و اجرای برنامه‌‎ای منحصر به فرد تمامی مراحل یک اسباب‌کشیِ اصولی، از بسته‌بندی تا چیدمان را به شما ارائه می‌دهیم.