بسته بندی

خدمات بسته بندی اسباب چی، خدمتی نوین در عرصه اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه منزل یا محل کار محسوب می‌شود که در همین مدت زمان کم توانسته لقب بهترین خدمت بسته بندی را از آن خود کند و خیلی از افـراد سرشناس کـشور نیز از محصولات بسته بندی جهت جمع آوری و ایمن سازی وسایل خود استفاده کنند.

خدمات بسته بندی اسباب چی به شکل محصولات خدماتی درآمده است تا هر کسی با توجه به نیاز خود، وسایل دلخواهش را بسته بندی نماید. بـطور مثال اگـر بخواهید که کل اثاث خانه را جمع آوری و ایمن سازی کنید میتوانید از این خـدمات بـسته بندی استفاده نمایید و همچنین اگـر بخواهید یک یا دو قلم جنس را بـسته بندی کنید هم  اسبـاب چـی همراه شماست. فقـط کافیست از بـین محصولات موجود، محصول دلخواه خودتان را انتخاب کنید تا تیم بسته بندی اسباب چی ما در روز مقرر به محل شما اعزام شوند.

یادتان باشد مهمترین هدف از بسته بندی اثاثیه منزل جلوگیری از آسیب دیدن آنها در طول جـابه جـایی می باشد.

پلاستیک حبابدار

پلاستیک های حباب دار یا همان بابل رپ ها یکی از مهمترین متریال بسته بندی برای ایمن سازی اسباب و لوازم منزل مورد جابه جایی میباشند

کارتن پنج لایه

کارتن اسباب کشی ابزاری کاربردی برای بسته بندی وسایل منزل و محل کار می باشد

سلفون بسته بندی

سلفون در بسته بندی اثاثیه مسکونی و اداری دورپیچی بسته بندی اثاثیه منزل جهت جلوگیری از باز شدن بسته بندی و نفوذ گرد و خاک به داخل محفظه بسته بندی میباشد

چسب پهن

چسب پهن بسته بندی یکی از محصولات و ملزومات اسباب کشی  می باشد

نکته مهم مخصوص مشتریان

در خدمات بسته بندی، تیم فنی ما وظیفه باز و دمونتاژ کردن وسایل بزرگ خانه مانند یخچال، لباسشویی، ظرفشویی، لوستر، سرویس خواب و… را نیز در صورت نیاز انجام میدهند.

متریال مخصوص بسته بندی مانند کارتن اثاث کشی، پلاستیک حبابدار، چسب پهن و… برعهده شرکت است و مشتری نیازی نیست از قبل این لوازم را تهیه کند.

اگر سوال دارید با ما تماس بگیرید

هر سوالی درباره خدمات بسته بندی و شیوه بسته بندی دارید با کارشناسان ما تماس بگیرید